Autosurf Sistemi Saybatli Hitman v2.1


Gelişmiş Özellikleri :

- Otomatik Bildirim Sistemi :
Hitmanın en güzel özelliklerinden birisi olan otomatik bildirim sistemi hem sizi hemde ziyaretçilerinizi e-posta yolluyla uyarmasıdır. Site sahipleri isterlerse üyelerin yaptığı işlemleri e-posta ile yoluyla haberdar olabilirler. Bu sayede üyelerinizin ne yaptığını anlık olarak görebilirsiniz. Üyelerinizde kendi siteleri yada banner ile ilgili e-posta alabilirler.

- Online Sayaç Sistemi :
Bu sistemle kullanıcılarınız sitelerine eklediği kod sayesinde hem sitelerinde o anki online ziyaretçileri görebilir ve bunun raporunu gün gün görebilirler.

- Üyelik seviyeleri :
Normal üye, Süper üye olarak 2 tane ben açtım ama siz istediğiniz isimde ve istediğiniz özellikte üye seviyeleri oluşturabilirsiniz.

- Otomatik Kredi Kazanma :
Bu sistemde kullanıcı kendisine verilen kodu sitesine ekledikten sonra otomatik olarak kredi kazanmaya başlıyor. Bu krediler kullanıcının eklemiş olduğu sitenin kredi hanesine yazılıyor. Bu şekilde kullanıcınız “kredi kazan” gibi linklerle uğraşmıyor.

- Manuel Kredi Kazanma (Klasik Yöntem) :
Kullanıcı sol taraftaki menüde bulunan “kredi kazan” butonuna tıklayarak kredi kazanmaya başlıyor. Default olarak 10 sn ile ayarlı olan gezinme süresi kontrol panelinden istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz.

- Üyelerin Banner Ekleme  Özelliği :

Kullanıcılarınız sitenize sizin belirlediğiniz  kredi karşılığında kendi bannerlerini ekleyebileceklerdir.
Banner yerleri sitenin ortasında bulunan kısım, sol tarafta bulunan kısım ve surf sayfasında bulunan kısım olmak üzere 3 alan mevcuttur.
Bu özelliği kullanmak istemeyen site yöneticileri yönetim  panelinden kapatarak normal kendi adsense vb. reklam kodlarını ekleyerek sitelerinde yayınlayabilir.

- Sitelerine Gönderilen Hitleri Görebilme :
Kullanıcı autosurf sistemi ile gelen ziyaretçilerin raporlarını görebilir ve gün gün takip edebilir. Bunun için ekstra kod eklemeye gerek yoktur.

- Gelişmiş Ziyaretçi Raporlama :
Sitenize gelen ziyaretçilerinizi takip edebilirsiniz. Nerden gelmiş, ne zaman gelmiş, sitede hangi linklere tıklamış görebilirsiniz. Ayrıca sitenizde hangi linklere tıklamış kaç tane tekil hit , çoğul hit almış görebilirsiniz. Bu ziyaretçileri sorgulatabilir nereden giriş yaptını görebilirsiniz.

- Reklam Çevirici :
Sitenize aldığınız birden fazla reklamları değiştirerek reklam alanlarında kullanabilirsiniz. Demo sitede adkur ve google reklam kodlarını her sayfa yenilendiğinde değiştirğini görebilirsiniz. Bunların dışında ayrıca banner şekliden reklam ekleyebilirsiniz.

- Tema Desteği :
Siteniz için istediğiniz temayı kısa bir zamanda hazırlayabilirsiniz. Html kodlamayı bilmeniz yada grafik tasarımcısı olmanız önemli değil. Bilgisayar kullanmayı bilin yeter.

Örnek Bir tema => http://saybatlibilisim.com/hitman_golden.png

Standart Özellikleri:
- Üyelik sistemi
- Gelişmiş Kontrol Paneli
- Her sayfa için ayrı meta ve başlıklar
- Linklerin hepsi SEF linktir.
- Toplist özelliği
- Topliste bulunan siteler için etiket sistemi
- Toplisteki site linklerinin DoFollow özelliği
- Gelişmiş arama sistemi
- Arama etiket kayıt sistemi
- Toplu E-Posta gönderme özelliği
- Yönetim panelinden düzenlenebilir sayfalar

Sistemi almak isteyen arkadaşlar beğenmedikleri bir özellik yada bunların dışında istedikleri bir özellik varsa bana söylemeniz yeterli istediğiniz gibi sisteme eklerim.

Bu işi gerçekten yapmak istiyorsanız warez scriptlere para vermeyin hem güvenlik olsun hemde geliştirme bakımından çok sıkıntı çekersiniz.
Sistemi tamamen ben kodladım hiçbir şekilde yabancı kod yoktur içinde. Şuan hala nasıl daha geliştirebilirim diye düşünmekteyim ve bir takım geliştirmeler yapıyorum. Versiyon güncellemeleri alacak arkadaşlara ücretsiz uygulanacaktır. Wareze düşmemesi için Tek alan adına lisanslanacaktır.

Demo Satın Al

Şirketlere En Uygun Websitesi - AutoSurf Saybatli Hitman v2.1
Şirketlere En Uygun Websitesi